| Duucu a întrebat:

Buna happy Ar fi bine sa-mi cumpar un caine, rasa Golden Retriever maxim 1 luna,iarna? Treaba este ca in casa nu prea pot sa-l tin,sa mai strang treburile dupa el -.- Oare ingheata, chiar daca are un loc mai "cald" afara unde sa stea? Sa stiu daca sa mai astept pana primavara sau sa-l iau acum happy De funda nu se mai pune problema!

Răspuns Câştigător
| Sup3rN0va a răspuns:

Poi chiar daca nu moare inghetat tot va sta 14/24 in culcus din cauza ca i va fi frig...asa ca Iti recomand sa nu cumperi. Fara suparare stiu ca-ti place dar sunt si ei fiinte nu-l poti tine iarna afara.

3 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

E blanos, dar asa mic poate sa inghete daca o sa-l tii in cusca, cumpara-l la primavara

| Camelisa a răspuns:

Nu va inteleg, de ce vreti sa cumparati animale si apoi sa le chinuiti...Serios decat sa il iei si sa il ti afara... iarna(oricat ar fi el de catel sau oricat ar fi el cu blana, NU il tine afara)mai bine deloc..crede.ma.

| gabyS98 a răspuns:

Daca ii pui niste paturi si ii faci un culcus moale intr-o anexa poti sa il iei acu. Si eu tot asa il tin pe al meuhappyhappy