| hasseki a întrebat:

As dori sa imi cumpar un caine, de preferat mic? As dori recomandarile vostre.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Christian1000 a răspuns:

Un caine mic este Chiuaua si este pentru fete/femeibig grin. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkshire Terrier :X

| Nayuky a răspuns:

Yorkie^.^^.^
http://www.youtube.com/watch?v=kH0hcolWYvQ
sau bichon maltez^.^^.^

| hasseki explică:

Scuzati-ma,am vrut sa scriu voastre.

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Bichon Frise. Iti place poodle? acesta e cv genu dar e bichon si alb putin mai micut dar nu-i ciudat, adica cu membre mici e normal creste mutin mai mic asa sub genunchi putin mai mic si pufos si dragut si este pretenos, te asculta, putin mai greut la toaletare (tuns) nevoile va invata repede unde sa le faca si nu are probleme cu alte animale sau necunoscuti daca este invatat de mic sper ca te-am ajutat.Te sfatuies ca cauti pe Publi24 acolo gasesti pui si la 200ron si sunt rasa pura!(2 milioane) sau si 5 mil avand in vedere ca ei provin din franta acolo au fost creati.Sau cauta pe canisa premium. happy sper ca te-am ajutat! imi dai si mie funda?

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Iti poti lua un pechinez este foarte dragut

| malehandra a răspuns:

Pincher, chiuaua, caniche, bichon, jack russel, papillon, pug, sunt foarte multe, dar sfatul meu este sa iti iei unul nu prea pretentios la blana, altfel ar trebui sa il piepteni zilnic, poate si de doua ori pe zi, daca vrei sa arate bine.