| dyana98dy a întrebat:

As dori sa stiu ce echipament foto trebuie sa aiba un fotograf. Pentru mine este un hobby si sunt incepator. Ma tot uit de cateva zile si nu stiu ce aparat foto( DSL) bun si cu multi mega pixeli s-a i-mi iau. As dori idei si pentru o camera video(handycam mai specific). As dori idei cu preturi si alte accesorii ideale pentru achipament ca sa fie complet.

2 răspunsuri:
| ChrisNemo a răspuns:

Mega pixelii nu inseamna totul.

| Itp_Diana_1999 a răspuns:

Http://www.market-photo.com/? gclid=CKqGr6mDkrkCFc7C3godgE0ArQ