| virusalbviolet a întrebat:

As dori si eu un hack de trade pentru. metin2Ro care sa functioneze. Am fost jefuit dfe 1 persoana de mai multe iteme.As dori un link si explicatii depsre folosirea lui. Va rog mult.

P. S. : dau fundahee hee

1 răspuns:
| Andra_8213 a răspuns:

Cheat engine foloseste pentru fms+9

eu sincer am downloadat de trade si mi s-a stricat pc`ul mi se blocase de la ele etc straight face aveau virusi care le-am luat eu si sincer acu folosesc pentru orice joc cheat engine e practic te uitii pe youtube cum se foloseste si`ti dai seama

succes:*