| Pufuletmic a întrebat:

aveti idee cam cat costa un bichon frise?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

De rasa(cu pedigree) pretul porneste de la 250e, daca vrei o corcitura gasesti pe mercador la 500lei, 700lei.
Pedigree-ul e singurul act care iti garanteaza ca ai un caine 100%pur si ca nu are boli genetice. Un caine fara pedigree este un metis fiindca nu i se cunosc stramosii. Pedigree-ul e pentru ei cum e pentru noi buletinul.

cauta pe google "de ce sa nu iau un bichon fara pedigree" prima sau a doua pagina trebuie sa fie o povestioara.

1 răspuns:
| SierraTomphson a răspuns:

Am vazut azi anunturi cu bichon frise de vanzare de la 180 pana la 850 euro