| lussya a întrebat:

Cei care jucati metin2, stiti daca este si varianta de metin2 privat in roamana pentru ca eu il am in chineza si as vrea sa stiu daca este si in roamana.Multumes!

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Eu nu joc Metin2. Însă, aveam 2 colegi care jucau :D www.metin2.ro :) de aici poti aduna informatii despre metin, sa descarci jocul, sa-ti faci cont si asa mai departe! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este in romana doar in chineza vorba ta si in engleza ex:UltimateLongju2 Longju3 TunaMt2 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muemue

| IULY991 a răspuns:

Daca e pe mc iei un client roman (abesgara) copiezi IP sv, daca nu alt sv

| MySelf01 a răspuns:

Daca il vrei scrie acolo sus www.metin2.ro
Daca vrei am si private.