| Kera a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine cu un cont de metin2 UK ninja blade (jinno daca se poate ) lvl 30 sau mai multe pls

Răspuns Câştigător
| Ionii13 a răspuns:

Buna. Daca vrei un privat Incearca Metin2United. Te da direct lvl 30!winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu fara pacaleala sau alte chesti zi-mi parola si id daca vrei iti fac si banii ca am eu un prieten pe metin 2 uk pe Jinno si are lvl 97 e pe cale sa fie GM si daca vb cu el esti Boss si ii faci pe toty praff deci zi-mi parola si id si te fac de o mie big grin

| christi18 a răspuns:

Heii...daca mai vrei un server privat indcearca metin2rospeed te da la lvl 34 din prima, cal si arme +9

| Kera explică:

Nu scuze nu-mi place sa joc pe privat