| AllyAlina a întrebat:

Deci am o catelusa pechinez de 6 saptamani.Joi face 7.Inca nu i-am facut vaccinul deoarece am avut niste probleme de familie.Saptamana viitoare vine tata acasa. Mananca bine, musca rau (din joacalaughing ) si sare ca un iepure la noi rolling on the floor. Poate sa pateasca ceva pana saptamana viitoare sau e totul bine?

Răspuns Câştigător
| problematica07 a răspuns:

Este in regula atata timp cat o tii departe de zone infestate cu bacterii, solutii chimice, alti caini si persoane. Tu ar trebui sa te speli pe maini cat de des in acest mod nu ii vei transmite bacterii din alte locuri pe care le-ai atins tu. Sper ca catelusa ta va fi bine.
Succes! ^_^