| Yuukyy a întrebat:

Buna!
Deci as vrea sa-mi cumpar un peste Betta Splendens!
Daca aveti unul imi puteti si mie explica niste detalii despre el!
Am citit pe mai multe site-uri dar as vrea sa o aud de la cineva!
Are si o prietena de-a mea si o pun mereu sa-mi povesteasca.
P.S : imi puteti da si niste nume nu conteaza daca sunt de mascul sau femela!
Dau o

2 răspunsuri:
| Petrisor24 a răspuns:

Nume Albăstrui, era frumos, jucăuș, a trăit la mine 4 ani jumate

| lily201 a răspuns:

Nume violet, nu este pretentioasa mereu inoata la suprafata este foarte frumoasa la mine a trait jumate de an.