| bybuu13 a întrebat:

Deci azi este ziua tatalui meu si un prieten ia adus drept cadou o catelusa micuta... ca nume as putea sa ii pun care sa place de la numele de adrian? Dau FUNDA!
P. S. nu stiu exact ce rasa este dar stiu ca se va face un caine destul de mare si are blana pe ea foarte deasa si scurta ( blana ei este maro deschis) big grin

Răspuns Câştigător
| Anonim134 a răspuns:

Adra, Adria, Naira, Dria, Nida,

mie imi place cel mai mult Adra; d

funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| SkarTds a răspuns:

Andreas, Ada, Ina, Aladin laughing(mergebig grin), Daria... Nu prea imi mai vin laughing sper ca te-am ajutat big grin SUCCES! si cred ca rasa este Labrador big grin

| cherybloom a răspuns:

Adriana,Adrian,Adriano.