| anonim_4396 a întrebat:

[Buna!:*] Deci, verisoara mea are un bichon maltez.Si cum eu nu am nici un catelush; o3, vreau sa-i propun sa-mi de-a unul happy. Insa, nu stiu cum sa o conving ca o sa am grija de el.Nu prea are incredere in mine. Ma puteti ajuta va rog?happy [si:d m-am km plicti sa astept un catelus. Dar mie imi plk numai rasa de maltez + ca daca o conving, va fi pe gratislaughing] Si inca cevathinking Aveti idei de nume de cateii. dar ceva mai original (nu: bobitza, rex etcc.)

Răspuns Câştigător
| DeNy_4676 a răspuns:

Pai trebuie sa-i araty ca esti de intredere sa-i demonstrezi ca tu esti mai de incredere decat oricine,iar cu numele daca e fata jessy,juli,sisi daca e baiat heky, otto, jake. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Céline7 a răspuns:

Ar trebui sa cauti pe net informatii despre catei si sa incerci sai arati prietenii tale cit de mult adori cateii si poate o sa-ti dea un catelus cit despre nume pate ar trebui sa-i pui Charlie e un nume roial Bafta!