| anonim0004 a întrebat:

Buna,dupa ce imi moare hamsterul pe care il am acuma vreau sa imi iau inca 2 (femela,femela sau barbat, barbat) si as vrea sa stiu care rasa de hamster stau in coloni, cel putin pe asta care il am l-am primit de la ceva vecina si mi-a spus ca nu poate sta cu inca unul pentru ca se bat.

Cei care aveti hamsteri spuneti-mi cum as putea sa ii dresez (asta care l-am primit nu mai aveac cum sa il dresez prea mult pentru ca l-am primit cand avea in jur de 1 an si era torturat), si daca puteti sa imi dati si niste informati generale... funda :*

2 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

Deci acum astepti sa iti moara hamsterul? Suna cam stupid. Vezi ce sfaturi mai primesti pe aici si informeaza-te pe internet, doar ca eu zic ca nu trebuie sa iti iei altul. Mai ia unul si vezi ce faci sa nu se bata, cred ca daca ai grija de ei si le dai ceva sa roada atunci nu se bat, vezi ce raspunsuri mai dau altii.

| anonim0004 explică:

Aveam*