| termcapricious a întrebat:

Buna,eu am o pisica neagra de 1 an.si de 5, 6 zile este foarte somnoroasa,nu mai are chef de joaca, si ori unde merg eu vine si ea si incepe sa miaune fara motiv.Si nu mai face mult caca.Vreau un raspuns care sa fie bun. OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Este frig afara si nu ii place.
Pisicul meu cand il duc pana la usa scutura labutele ca ii este frig.
Si miauna pentru ca ii este foame.
Eu iti recomand sa ii cumperi un sac de wiskas.Este in jur de 20lei unul si tine cam o luna(deci merita).Si nu i se mai face foame asa de repede.

| Deliaaa24 a răspuns:

Si catelusa mea a avut aceeasi problema.
Probabil are o problema la stomac, nu digera mancarea.
Te sfatuiesc sa mergi cu ea la un veterinar, o sa-ti spuna ce a patit.
Succes :*!

| Luuluu a răspuns:

Si pisicul meu a avut aceasta problema. El avea probleme la stomac si prezenta cam aceleasi sintopme asa ca sfatul meu este sa il duci la medicul veterinar. Mult noroclove struck!