| DianaCatrina a întrebat:

Eu sunt Diana.Am un caine neascultator, nu stiu ce sa fac pentru ca nu ma asculta deloc. Dati-mi cateva sfaturi!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Macabre a răspuns:

Bună.
Păi,spune-i ce trebuie să facă.Nu înțelege,arată-i,și cam așa de vreo câteva ori,până înțelege,și atunci, va fi timpul pentru o mică răsplată :Un os, o gustărică, depinde ce-i place lui cel mai mult. Sper că te-am ajutat, Baftă!

| XxDream a răspuns:

Încearcă să nu-l mai bagi în seamă1 oră două să vezi că o să.și revină. Așa fac eu și funcționează laughing. Pupici :*.