| negoitastefania a întrebat:

imi ar placea foarte mult un catelus mic, dar SA NU piarde par! tata este alergic la praf, par ecc. asa ca imi ar cumpara un caine care sa nu piarde par. lui tata i place rasa shitzu, si sincer sa spun si mie ami place, dar nu stiu cat costa.imi ati putea spune un site care rasa shitzu nu va costa mai mult de 100de euro?
merci anticipat

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un Teckel, e putin mai mare decat un Shitzu dar are blana mult mai scurta happy.

3 răspunsuri:
| Dodgge a răspuns:

Incearca cu Bischon Maltez, acesta nu are blana, are par, deci nu naparleste si nu pierde parul.Este ca la oameni...

| costelus323 a răspuns:

Costa 350 ron - 600 ron.

| Flavy7223 a răspuns:

Ai outea sa iti iei un York shire terrier e foarte FOARTE dragalas si nu lasa par deloc.Si sunt perfecti daca nu ai o casa mare si costa intre 300 650 ron. De pinde de lka cine il cumperi.Eu tye as sfatui sa il iei de pe tocmai.ro eu de acolo mi am luat cateua si mai intai vanzatorul mi a spus ca costa 500 ron dar tata i-a spus cat de MULT imi doream un caine si la uns la inima si la lasta la 380 ron.NOROC!