| grigoras123 a întrebat:

mi-am achizitionat Storm de la Universal, si am inteles ca se administreaza in felul urmator 1 cupa ( 10.33 g) inainte de antrenament, in 250 ml apa si tot asa dupa antrenament,

Are ceva daca i'au 2 cupe in 500 ml de apa si il beau inaintea antrenamentului? ca dupa antrenament sa nu mai i'au.

Precizez dupa antrenament iau 4 pastile de ultra amino si seara o portie de milk egg.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

E prea mult; corpul va asimila cat ii trebuie iar restul se transforma in creatinina pe care o pisi (plus ca dauneaza)
Deci tot impartita