| mabytza a întrebat:

Mi-am instalat The sims 2 si acum the sims 2 Season. Dar imi apare Please insert The sims 2 Season disc and select OK to retry.
Nu stiu ce sa fac. Am demon salvat m-am dus acolo (clik dreapta apoi virtual devices apoi device sims 2_EP5_1 si apoi am selectat ce imi dadea aveam doar o singura iconita si am dat open, dar imi apare din nou ce sa fac? va rog

fundita

Am citit o intrebare dar

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Du-te in My computer, localizeaza discul virtual(cel pe care l-ai deschis cu daemon tools), da click dreapta pe el si Open, cauta un folder numit Crack. Daca exista acest folder, deschide-l, copie fisierele din el in si da-le Paste in folderul unde ai instalat jocul. Dar nu am inteles prea bine, Sims 2 iti mergea inainte sa instalezi Seasons?

2 răspunsuri:
| FaraNumeNuoah a răspuns:

Daca nu te super imi spui si m, ie ce e aia sims 2 ca am auzit pe etoti cu asta... pote in linkhappybig grin:X:*

mersi anticipat[scuze ca n'am rasp la intrebare dar nici macar nu stiu ce inseamna sau ce este jocul asta]

| alexya_8105 a răspuns:

Nu ma prea pricep dar imi spui si mie de unde sa imi descarc sims vacantion ca nu gasesc nici un site calumea te rog mult dau fundita:*