| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Bună! Nu imi gasesc rostul in viata, nici motive sa traiesc si ma gandeam sa imi gasesc un hobbie ca sa alung cat de cat gandurile suicidale. Ceva idei de hobbie-uri?

31 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Un hobby. Lectura. Asta e un hobby care te si dezvolta. Alta idee; fotografia. Alceva, un sport, care iti place tie; miscarea in forta duce la eliberarea de endorfine, care dau o stare de exaltare pe termen scurt, si de multumire pe termen mai lung. Mult succes!