| NyanMei a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva daca Seria Vamprii Sudului de Charlaine Harris, se leaga toate volumele intre ele? Pentru ca eu am volumul al 3-lea, l-am primit cadou si vreau sa stiu daca are rost sa cumpar si primele doua cartibig grin

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Este o trilogie(serie de 3 volume)care se leaga intre ele.Nu are farmec sa citesti sfarsitul pentru ca nu o sa stii ce si cum daca nu ai citit si primele 2 volumehappy