| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

BunA TPU! Acum o luna mi-a murit catelusa de casa si aseara am visat ca ea de fapt nu murise calcata de masina si catelusa care am gasit-o in strada turtita era o alta catelusa si ca ea de fapt se pierduse si ca s-a intors inapoi acasa.Cand am vazut-o am luat-o in brate si am pupato! Apoi, cand m-am trezit am mers afara sa vad daca nu cumva e adevarat dar nu era! Ce inseamna visul asta? P. S stiu sigur ca ea era cea turtita pentru ca avea zgarda la gat! Multumesc anticipat si scuzati greselile de punctuatie.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Este un vis. Acest vis ti s-a aratat, pentru ca tu o iubesti foarte mult si ca te gandesti la ea! A fost doar un vis. Si daca chiar a avut zgarda aceea la gat chiar a fost ea!

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu mai crede tot ce visezi, probabil in subconstientul tau nu vrei sa crezi ca a murit, preferi sa o stii pierduta decat moarta, caci daca e pierduta exista posibilitatea sa o recuperezi.

| fafnir a răspuns:

Cand a murit nu a putut sa isi i-a ramas bun asa ca te-a vizitat in somn.

| AnnonnyMa a răspuns:

Am gasit undeva pe net ca tot ceea ce visezi e doar despre tine, despre temerile tale, sentimente de fapt totul tine de tine.Probabil ca iti e atat de dor de ia incat, ai visato in viata.

| prye a răspuns:

Visul acesta inseamna ca tu ai tinut cu adevarat la ea si ea la tine, ca ai fost o stapana buna si toate cele