| Oanny a întrebat:

Am o intrebare, este greu sa am grija de o broscuta testoasa de uscat? As avea grija de ea pana gasesc pe cineva caruia sa i-o dau. Dati-mi niste sfaturi, plz, despre ce ar trebui sa fac.Ms:*

Răspuns Câştigător
| NoNaamexD a răspuns:

Am avut si eu una. Nu... Cele de apa sunt mai pretentioase... Cele de uscat sunt usir de ingrijit.Trebuie doar sa-i pui un vas cu apa si mancare.Ele de obicei mananca morcovi,funze de copaci,trifoi,iarba,mere,pere, ardei gras, etc.fructe si legume

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi sa te duci si sa-i dai drumu intr-o padure.acolo este locul sau.

| Trefla a răspuns:

Salut tongue deci in primul rand stai la curte? Ai putea sa ii faci unfel de tarc de iepuri sau ceva de genu daca stai la bloc poti sa o speli bine bine, dupa ii faci o cusca mica unde sa aiba mancare si apa si unde sa doarma in rest pe afara. Apropo e "hermani"?