| valentinTeapa a întrebat:

Buna TPU.
Am un catel pe care l-am ținut in camera ceva timp si a facut treaba mare si treaba mica pe podea.
Cum curat mirosul si petele, si cum curat si printre scânduri?
Cu ce soluție ca mirosul si petele sa dispară definitiv?

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Pai speli bine podeaua cu solutie pentru lemne( banuiesc ca e din lemn) sau ce tip de podea ai.
Dupa poti lua o perie..si o periuta de dinti e ok si pui deterget pe zona si freci bine bine bine intre scanduri si lasi 20 de minute sa actioneze.
Dupa care cu niste servetele sau o carpa sa indepartezi solutia.
Mirosul excretilor de catel iese relativ usor fara de cel de pisici deci o solutie buna si aerisita camera si nici nu o sa se mai simta.
Spor la curatenie!

1 răspuns:
| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Dai cu parfum acolo pana nu mai mirosa