| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un catel si o catea si aceasta este in calduri dar cainele nu se urca pe ea.S-a urcat o data, a "facut tac-tac" de 2 ori si hopa jos.Ii e frica sa se imperecheze?

9 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu-ti mai bate tu capul cu problemele lor laughing)
Se descurca ei si singuri sa se imperecheze, poate s-au intimidat pentru ca te uitai tu la ei, lasa-le putin spatiu laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca te uitai la ei.Vor si ei intimitate.Sa nu crezi ca el nu vrea.

| BrD a răspuns:

Poate nu se plac happy (cum nu se plac nici oameni, si asta e o aluzie)

evenso
| evenso a răspuns:

O sa se descurca ei, lasa-le singuri pentru o vreme scurta.

| viotedy a răspuns:

Cand o sa fie pregatiti o fac ei.lasa-i singuri.

| MrEvil89 a răspuns:

Nu ii este frica.nu se simte atras de ea motiv pentru care nu are nici o reactie.e posibil ca acesta sa nu fie activ sexual, sa aiba unele probleme cu aparatul genital.

| Haney a răspuns:

Nu, nu le este frica... poate le trebuie timp sa se analizeze.Sau poate ca cainelui nu ii place de ea...nu stiu lasa-i singuri vor stii ei ce-i de facut au asta in instinctwinkingFundita?

| Mamboo a răspuns:

Incerca sa le dai niste stimulente. poate este mai timid de felul lui ..si are nevoie de un impuls, pune-le niste filme porno...

| Elenax123 a răspuns:

Poate nu e cainele in apele lui laughing. Lasa-i in pace. Se imperecheaza ei daca au chef.