| Raton a întrebat:

As dori sa aflu toate jocurile de carti care le stiti nu neaparat sa-mi si spuneti cum se joaca. Si daca stiti un poker il spuneti numai pe unul nu mai multe. Va roog am nevoie! Cele mai multe jocuri primeste funda si vot.

2 răspunsuri:
| Horia_8139 a răspuns:

Stiu macao, tabinet, razboi si pace, septica, poker texas holded, trombon, toci, solitaire, popa prostu si sandel

| steffanna a răspuns:

Razboi,tabinet,macao,popa prostu,septica,poker,poker texas,solitare,razboi si pace,sandel,toci, trombon, holded cam atat