| Treat10 a întrebat:

as vrea sa merg cu cainii mei ( sunt talie mica ) undeva la inot, sunt din Bucuresti, stie cineva vreo piscina sau bazin unde poti sa vii cu cainii la inot? sau oriunde prin Bucuresti unde poti sa mergi si cu cainii sa inoate, ofer fundita

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cine crezi tu ca ar dori sa inoate alaturi de cainii tai?

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, doar o piscina in curte, daca stai la bloc nu prea ai ce face.

| Dan_Muresan_1997 a răspuns:

Intr-o balta dupa ploaie.

| bibirapso a răspuns:

Daca vreti sa stiti, am o prietena care are 2 caini de talie mare si e tot din Bucuresti, acum 2 ani a fost la un bazin cu ei si i-a lasat sa inoate big grin insa a fost acum destul de mult timp si nu mai stie unde e, deci de existat, exista!