| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa ma angajez temporar am cautat si am gasit cateva optiuni
1)La kfc la mc
2) La inpartit pliante
Care varianta e mai buna si care se plateste mai ieftin se poate va rog si niste site-uri care recruteaza din Braila

Răspuns Câştigător
| Andreea1095 a răspuns:

Buna.Si eu imi caut un loc de munca pana incep facultatea si sunt de parere ca la kfc si mc e un mediu de lucru cam stresant, obositor.Cred ca e mai in regula la impartit de pliante.Eu am vazut un anunt pentru impartit de pliante primeai 30 de lei la 1000 de pliante impartite.La kfc si mc salariul e undeva la 1000 de lei, nu cred ca e mai mult. Funda? happy