| Infern0 a întrebat:

Buna TPU Azi am nevoie de ajutorul vostru.Eu cant la chitara, am 12 ani si invat cu un profesor bun dar dupa 4 cantece invatate mi-am gasit alt hoby dar acum m-am gandit sa ma apuc din nou asta e problema ce sa fac sa ii zic ca vreau sa fac inapoi? si oare cand chitara n-am cumparato degeaba va trog frumos vreau raspunsuri da vreti spuneti-mi si la id alexutz9965@yahoo.com

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa continui sa inveti chitara. Ai instrumentul, ai facut primii pasi in lumea muzicii, un profesor bun si deodata descoperi ca nu ti se potriveste, in viata trebuie sa fii hotarat sa stii ce vrei de la viata. Sfatul meu este daca poti sa continui sa inveti chitara care iti va da mari satisfactii in viitor si sa incerci sa realizezi si acel cum îi zici tu hoby.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alecsandor a răspuns:

@Alexutz da, cred ca ar trebui sa ii spui profesorului tau ca doresti sa reiei lectiile si sa perseverezi de aceasta data. Mult succes!

@lorya te astept cu drag pe www.lectii-de-chitara.ro

| Lorya a răspuns:

Eu zic sa conntinui cu muzica, eu acum am inceput, si daca totsti sa cant nu imi dai si mie niste site-uri sau ceva de unde pot invata niste cantece, vreausa le dovedesc parintilor ca nu mi-au luat chitara degeaba, a cantece pentru chiatara clasica, please.Multumesc.