| lolita147 a întrebat:

TPU! Curand voi avea o pisicuta de 2 luni. Inca e alaptata de catre mama sa, dar doamna care o tine a zis ca mi-o da imediat ce nu o mai alapteaza, adica la 2 luni.
As vrea sa stiu si eu ce rasa este. E alba, pufoasa(FOARTE pufoasa), cu coada ciufulita, tot alba, si ochii albastri. Si daca e vreo rasa mai speciala, trebuie s-o hranesc cu altceva decat pe o pisica obisnuita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de rasa atata timp cat ambii parinti sunt de rasa, sunt multe corcituri. Poate sa fie persana sau angora turceasca.

Asta cu rasa si mancarea e pur marketing, ideea e sa citesti ingredientele si sa aiba cat mai multa carne. Eu ii dau equilibrio motanului meu.

3 răspunsuri:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

S-ar putea sa fie de rasa persana, nu iti face griji, o poti hrani cu lapte, cu boabe de la 3 luni in sus si multe altele.Asta mananca si pisicile mele persane. Fundita?

| IonelaFlorariu020 a răspuns:

Cred că este de rasă Persan.

| anonumu a răspuns:

Este o rasă comună. Funda?