| anonim_4396 a întrebat:

Daca as putea sa creez multe poezii, unde le-as putea publica?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Sunt foarte multe anunturi in general in reviste...dar daca eu as fi in locul tau m-as consulta cu profesoara de limba romana din scoala (in cazul in care esti la liceu sau in fine, la gimnaziu)
funda?

3 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

In Romania este o nenorocire totala. Se promoveaza nonvalorile. Ma uitam zilele trecute pe un site (www.licart.ro) si am vazut niste poezii de-a dreptul oribile. Fara niciun inteles si cu versul de parca ar scrie proza si, tocmai acele poezii au fost declarate semifinaliste. E adevarat ca erau si poezii dragute, dar nu au fost calificate mai departe. De ce? Cred ca in Romania se poate doar cu pile...

| Different69 a răspuns:

Fa-ti un blog

| SandraAmely201 a răspuns:

Este simplu iti faci un blog si dai anunt pe TPU sipe alte site-uri si oameni o sa se uite la ele sau le spui prietenilor cum se numeste saitul