| Bubuletz a întrebat:

Dau fundita! Am si eu un acvariu cu cativa pesti. Vreau sa imi cumpar niste melci de acvariu.Cu ce pesti nu se intelege bine si ce mancare ar trebui sa le dau? Multumesc anticipat:*!

3 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Nici o problema! Melcii se impaca cu toti pestii (nu au nimic de impartit). Mancare nu trebuie sa le dai pentru ca se hranesc cu algele care cresc pe peretii acvariului. Nu lua multi de la inceput pentru ca oricum se inmultesc ei.

| dragos12 a răspuns:

Cand o incepe sa se inmulteasca ti se unple acvariu de melci

| cosmin21 a răspuns:

Cred ca cu piranha nu se inteleg laughing