| NaomyTommy a întrebat:

De 2 saptamani am plecat de acasa si mi-am lasat catelusa ea are 9 luni. Eu ma voi intoarce acasa peste 2 luni. Cum va reactiona?

Răspuns Câştigător
| LupuBun a răspuns:

Cand te va vedea nu va mai putea de fericire si va sari pe tine dar va fi si furioasa si va latra in timp ce va plange pentru ca ai lasat-o acasa singura atata timp (cel putin asa face cainele meu)

9 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

E singura?

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Bucurie maxima... va sari pe tine sa te linga.

| NaomyTommy explică:

Suntem foarte apropiate. De cand am plecat imi mai rodea tenesii. Sper sa nu ma uitewinking

| NaomyTommy explică:

Ma bucur sa aud asta, dar pisicu cum va reactiona si el e atasat de mine seara merge la mama in camera si plange ca si cum m-ar cauta crying mi-e mila de ei

| NaomyTommy explică:

Offf multumesc tuturor ca m-ati intarit un pic

| singuraticul90 a răspuns:

Depinde si de relatia ta cu ea, daca sunteti apropiate, cat timp vei fi plecata o sa fie putin suparata, dar va uita tot atunci cand te va revedea happy

| Elish090 a răspuns:

Pai cum cainele este prietenul omului va fi fericita cand te va revedea.

| Ðeiu_Andrei_1999 a răspuns:

Orcum va reactiona bine, deoarece se va bucura se te revada.