| Editzelu a întrebat:

De curand am vazut LA romanii au talent un truc de Magie.A transformat patru carti oarecare in asi si a facut o tigara sa dispara cu mainile goale.Sunt foarte curios care a fost trucul sau? Cum reusesc astfel de magicieni astfel de trucuri incredible? Trebuie sa fie o smecherie si vreau sa o stiu.

1 răspuns:
| AgentEnzo a răspuns:

Trucul cu tigara este foarte usor. Cand eram mai mic am fost la un spectacol de magie si nu prea erau locuri, asa ca am stat in dreapta scenei si foarte aproape. Un magician a facut trucul cu tigara si eu am reusit sa vad cum a facut. A sucito repede in mana si a prins-o intre degete spre dosul palmei, fara ca ea sa se vada, si apoi a aratat palmele la oameni ca dovada ca cica a facut-o sa dispara. Cea cu asii chiar nu stiu cum