| sori1999 a întrebat:

Buna TPU imi dati va rog niate exemple de nume pentru pisici si masculi si femele ..multumesc

Răspuns Câştigător
| cornelia_7230 a răspuns:

Cu drag iti raspund, pentru ca eu am avut si am mai multe pisicute si te asigur ca sunt tare dragalase, unele foarte cuminti, altele nazdravane, gratioase si alintate, unele cu personalitate pronuntata, altele pline de afectiune dar si cautand-o, deopotriva. Si caracterizarile pot continua. Dar sa-ti raspund la intrebare, spunandu-ti numele pisicutelor mele si ale unor prieteni. Iata : Bobo, Kitty, Norocel, Leuţu, Puf, Ivan, Ares, Fluffy, Codiţa, Isis, Coruţa, Gipsy, Roxi, Ice, Felice, Felix, Puselu, Bella, Missy, Tom.

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Fata; Kati, Amy, Emy, kity, mita, samy, fufy, dasy, delly,mady...

baiat; andy,dany,aby,mutu, dodo, cady, sany, tomy, ony.

| ionutalex13 a răspuns:

Baiat eric gheruta curaj tom terente napoleon fata pisi miti fifi

| Nake900 a răspuns:

Băiat: Maxy, Figaro, Gheruță, Bombonel, Fluffy, Fulg de Nea, Fulguşor, Dodo, Dudu, Pufuleț, Pufy, Bobo, Dănila
Fată: Roxy, Mița, Dungata, Pissy, Fify, Roxana, Miky, Bibi, Pussy, Vita, Sally
Sper că te-am ajutat! :*♥♥♥
Funda?

| Nake900 a răspuns:

Fată: Molly