| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice site-uri de unde as putea cumpara un pug mops ieftin?

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Http://olx.ro/i2/oferta/pug-mops-ID4V6q6.html#:8cbd7cc3c8

Poftim!
Sper ca te-am ajutat!
Poti sa mai cauti pe olx daca nu esti de acord cu asta.
Funda?

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Iti recomand sa nu comanzi caini de pe site-uri. Cand o sa vrei copii tot de pe site iti iei? Nu ai minte nici cat o gaina.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Poti sa iei de pe Olx

| Vizuroiu_Ionela_1996 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sunt destul de scumpi, documenteaza-te si gasetse o ruda sau pe cineva foarte cunoscut si negociaza pretul si daa gasesti pe cineva strain cu pug si e ieftin ai MARE GRIJA poate sa te pacaleasca. Si daca e din alt oras nu da banii in avans niciodata.