| SsAa a întrebat:

in curand imi iau un shih-tzu baiat, dar nu stiu ce nume sa-i pun ...Va rog daca aveti vreo idee, dar sa fie un nume mai dragut de catelus micut va rog, mersi... FUNDAbig grin

8 răspunsuri:
| pisicutzaa a răspuns:

Si eu am unul si dat fiind ca e atat de frumos,dulce, dragalas, adorabil si foarte pufos l-am numit pufy.

| YOopGirl a răspuns:

Max, Nerro, Buddy,Spyke,Terry,Cody,Buster, Duke, Rusty...etc.Funda?:Xbig grinpuppy dog eyes

| mihaela31 a răspuns:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, BojanglesCedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner,Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett,Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank,Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Lord, Laker, Levi, Lexis, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky, do, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler, daca mai vrei mai am nume. FUNDA?happy

| Mdiidn a răspuns:

Am pus si eu o intrebare asemanatoare uitete la intrebarile mele si apoi la raspunsurile de la intrebari.

| BloodElve a răspuns:

Spike sau Rey

Răspuns utilizator avertizat
| HaveNoIdea a răspuns:

Buna.Eu as pune numele de "Felix sau Spot".
Daca te-am ajutat cu ceva te rog Funda.big grin

| waffen a răspuns:

Ganja big grin