| Derya88 a întrebat:

>:
In curand vine Craciunul si eu imi doresc un yorkshire terrier dar nu stiu cum sa il conving pe tata sa imi ia unul mama vrea am note bune iar ultimul meu catel este mort si sunt destul de trista ceva sfaturi? Credeti ca o sa imi ia unul de Craciun? Dau fundita la cel mai bun sfat happy

2 răspunsuri:
| larisalary12 a răspuns:

Pai spune si tu parintilor ca te simti cam singura si ca iti lipeste catelul si poate o sa iti cumpere unul.
Bafta!

| Tequilllla a răspuns:

Da dar spune-le ce simti ca sa ai comvingi mai mult si daca ai note bune si te intelegi cu ei da...
Parintii tai cred ca o sa faca ca ai mei : o sa izti zica ca nu dar de fapt iti iau nul pe ascuns big grin :*