| strcristi a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ce rasa de caine e Stan de pe câinele blogger?

Răspuns Câştigător
| RonaRona a răspuns:

Nu este un caine de rasa pura. E o corcitura (mama lui e o anumita rasa, iar tatal alta rasa, iar el e o combinatie intre cele doua rase sau si parintii sunt corcituri). Daca nu ma crezi, cauta pe Wikipedia.

1 răspuns:
| Trinitrotoleu a răspuns:

E un metis. Pare sa aiba in el border collie, are aceeasi infatisare in mare parte, parul la fel, culoarea difera, deci s-ar putea sa fie metis border collie.