| rebyrebecutza a întrebat:

stie cineva un,, medicament" pentru eliminarea purecilor pentru caini?

Răspuns Câştigător
| Dodgge a răspuns:

Cumpara picaturi care se pun pe ceafa cainelui ( parakill, frontline ). Acestea se dau in functie de greutatea cainelui, asa ca incearca sa iti dai seama cate kilograme are, oricum or sa te intrebe la farmacia veterinara.Aceste picaturi elimina purecii si capusele.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te la un medic veterinar, si cumpara-i cainelui, o zgarga anti purici, si mai este un praf alb pe care dadeai cu el pe tot corpul cainelui sa-i omoare toti purecii.

| AnimalLover02 a răspuns:

Du-l la veterinar -_-