| AlexandrruMihail a întrebat:

Buna TPU sunt din Constanta si saptamana vitoare ma mut in Iasi si vreau sa imi cumpar un catel stiti cam ce pret au cainii din Carrefour?

5 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut pai nu prea cred ca gasesti caini la Carrefour dar in fine pai daca vrei de rasa poate sa coste cam maxim 5 milioane dar daca vrei un catel obisnuit ar costa maxim 1 milion.

| MrAnonymus a răspuns:

Scumpi

| nikoletanicko a răspuns:

Sunt foarte scumpi 1400 de lei camasa un bichon...eu am un bihon havanez pui si ii vand cu 250 de lei

| Bogdan_Candea_1991 a răspuns:

Sunt destu lde scumpi

| DjAndyMixx a răspuns:

In carrefor sunt destul de scumpi... Dar inainte sa iti iei intereseaza-te si ia-ti de la o canisa