| DarkAngel98 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cat mai repede se poate. Papagalul meu face caca cu sange si la coada are o gramada de sange:-s ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

In mod sigur e o infectie, cumpara-i de la farmacia veterinara niste comprimate antiinfectioase, desigur dupa recomandarea farmacistului sau medicului veterinar.

| Gabriel1 a răspuns:

Are diaree...

| Liliana18 a răspuns:

Incearca sa te duci cat mai repede cu el al un veterinar ceva.

| GroparuVesel a răspuns:

Are ciclutongue

| DarkAngel98 explică:

In primul rand eremit esti un nesimtitstraight face daca si tu ai avea un animal de companie si ti s-ar intampla chestia asta si lumea ar zice tot felul de prostii din astea si tu te-ai supara si nu tiar conveni, in al doilea rand : mersi liliana, o sa-l duc la veterinar astazi, in al 3 rand gabriel : nu are diaree. daca avea diaree facea moale dar face tare.