| dubstep97 a întrebat:

vreau sa va spun ca am ca hobby graffiti-ul. Si folosesc Sabotaz si Kobra. Mai imi puteti spune va rog si alte firme? As vrea mai ales pentru fill.

Răspuns Câştigător
| CharlieFinger a răspuns:

Poti folosi pentru umplere, mai ales daca il folosesti pentru bombe iti recomand:montana 94 il poti gasi la ollie gang shop.

3 răspunsuri:
| CharlieFinger a răspuns:

Poti folosi pentru umplerea bombelr montana 94

| Doxologie a răspuns:

Orice can e foarte bun doar sa stii sa il folosestibig grin...fiecare can are si problemele lui (sabotazu se duce de pe fier, Molotow-ul scuipa mult.etc)dar daca stii sa il folosesti si ai si capuri OK...iti iese curat, frumos si rapid

| BrosAcab a răspuns:

NU mai da cu sabotaz,este toxic,incearca montana white este super bun pentru desene curate! la fel si montana black,montana gold, mtn 94, Molotow e preferatu meu:X