| nadiutzzza a întrebat:

Va rog frumos as vrea sa cumpar si eu un pui de pechinez imperial dar sa fie fetita. Eu stau in teleorman in rosiorii de vede asa ca cine are catelusi de vandut de pe aproape din teleorman chiar as fi interesata sa cumpar.mentionez ca nu tin neaparat sa aiba vaccin sau carnet de sanatate. oricine are de vandut sa imi scrie aici.pot sa vin sa il iau si de la Bucuresti, slatina, draganesti de olt sau alte sate din apropiere. Astept URGENT sa ma contactati. Va pup!

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cauta pe mercador, tocmai, dar vezi ca exista si o canisa care vinde pui de calitate, asa de pe net o sa-ti iei doar niste metisi ca nu le stii stramosii sau poti sa-l iei bolnav.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Cauta pe okazii.ro sigur gasesti happy
Bafta!

| alexandra_8042 a răspuns:

Cauta pe un site da animale de vanzare. Sunt o groaza pe net! :*