| MariaAndreea73829 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un animal ce ma reprezinta! Sunt prietenoasa,draguta si amabila! Nu vreau sa ma laud! happy Astept, dau si funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand din tot sufletul un catel...
Eu am un Yorkshire tare, tare prietenos, dragut si amabiiiill!

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
Depinde de cat timp ai la dospozitie si de spatiu.
Catel, pisica, hamster...eu le am pe toate trei si fiecare are comportamentul lui. Daca nu ai timp, iti recomand hamsterul.

| rememberme24 a răspuns:

Un catel sau o pisicuta pe care sa ii alinti mereu.Credema,nu vei fii niciodata trista cu un astfel de animalut langa tine

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Îţi recomand din toată inima ♥ un căţel puppy dog eyes!
Eu am un Caniche ♥♥♥♥♥♥♥tare frumos♥,drăguţ♥,iubitor♥, inteligent♥, jucăuş♥, cuminte♥, nebunatic♥ şi prietenos ♥♥♥♥♥♥♥!
E micul meu îngeraş mic şi creţ puppy dog eyes! Îl iubesc ENORM de mult ♥♥♥! Mereu e aici lângă mine şi mă protejează :3, şi, la fel şi eu pe el ♥!
Îţi garantez că îţi va aduce fericire în suflet în fiecare zi happy. CÂINELE E CEL MAI BUN PRIETEN AL OMULUI ♥♥♥♥♥♥♥!
Când tu eşti tristă, e şi el. Când tu eşti fericită, e şi el. puppy dog eyes ♥ dacă mă înţelegi ce zic happy.
Dacă îi acorzi multă multă atenţie, îngrijire şi dragoste, te va răsplăti înzecit!
Succes în alegerea unui mic îngeraş ♥♥!
Iar dacă crezi că nu vrei un căţel, sau nu îţi plac, poţi să îţi iei o pisică, dar niciodată nu va fi aşa de loială precum un câine...
Sper că am fost de ajutor!

Pa-pa.