| airaad a întrebat:

Vroiam sa ma apuc sa invat DNB step. Oricine poate dansa DNB sau iti trebuie "talent" in picioare?laughing.De unde as putea invata si eu dnb(filmulete youtube sau alte surse) si cam cat timp mi-ar lua? Nu stiu daca e buna categorialaughing. Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| CripWalker a răspuns:

Poi, eu unul am invatat dnb (drum n` bass pentru nestiutorihappy ) de pe youtube si gasisem un blog, l-am cautat acum ca sa te ajut insa nu mai dau de el, iti recomand filmuletul "DNB Step bY Step 1", pentru incepatori este cel mai bun video, te va ajuta mult. nu ai envoie de cine stie ce "talent", doar sa intelegi din ce se explica acolo si sa fi dedicat/a nu sa fi atent/ a la altceva cand incerci sa inveti, iti va fi destul de usor, eu am invatat cam in 1sapt aproximativ 60% din pasii pentru amatori happy