| jessyka_9063 a întrebat:

ziceti-mi si mie va rog nume de caini, baieti mai marfa asa, va roog multumesc anticipatt

Răspuns Câştigător
| EmotionalKoma a răspuns:

Mie imi plac asta funnybig grinildãu,bunicul avea unul Lugoj,Mucealaughing,Doldo daca e dolofam,Scumffy daca e lãţos,Bãlai,Colţ,Dragon,Ghiţa, GogulaughingPintea, Uzzy
sa-mi zici si mie fiindca si eu cauthappy

3 răspunsuri:
| lallalle a răspuns:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil,
Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy
Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose,

| jessyka_9063 explică:

Iallalle:unele sunt nesemnificative si, dar imi place carlos mersi oricum

| adelina7952 a răspuns:

Melisa,Toto,Sapira,Pufi,Ariston,Bunny,Baxter,Cair,Billy,Bobi,Benji,
Doly,Eli,Grivei,Hunky,Jelly,Larry,Kilo,Pitty...etc