| SteelShadow a întrebat:

Am mai trimis recent o întrebare legată de cintezele mele australiene.
Am o pereche, iar masculul a devenit de la o vreme agresiv. Nu o lăsa pe femela sa intre in cuib, ba mai mult, nici sa stea pe stingiile de sus. Săracă de ea sta jos, pe podeaua coliviei.
Nu pot intelege de la ce a dezvoltat comportamentul acesta, dar ar trebui sa rezolv cumva problema. Mă puteți ajuta? Imi puteți da cateva cauze?

Multumesc!

1 răspuns:
| naiana123 a răspuns:

Pai spune-i la masculin si lase pe femela