| Assassina a întrebat:

O intrebare, as vrea sa imi cumpar o piscuta si nu stiu ce rasa sa imi iau si nu stiu ce rasa.As prefera una blanoasa sincer.Ce ma sfatuiti sa iau? Persana, siameza, etc? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine Coon
Albastru de Rusia
Pisica Siberiana
Angora Turceasca
sau Persana
Depinde ce gusturi ai tu.
Poate iti plac pisicile de o anumita culoare, poate iti plac cele cu blana mare\scurta

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Gasesti pe Facebook grupuri de adoptii pisici in functie orasul din care esti, nu doar ca vei salva o viata dar vei primi si o pisica mai sanatoasa decat una de rasa pura.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Eu am pisici salvate de la moarte de pe strada.Muscata de caini, bătuta de oameni, aruncata în tomberon, otrăvită. Toate sunt super iubitoare și mă așteaptă la usa mereu ca niște catei.Salvează un suflet abandonat și chinuit sunt atâtea pisici frumoase. De ce sa cumperI?

Răspuns utilizator avertizat
| Peeeeti a răspuns:

Albastru de rusia