| joker50 a întrebat:

Caine stie un sait cu teste dar nu jocuri dinalea test test cum ar fi test despre caine.

Răspuns Câştigător
| CoLoRsS a răspuns:

Uite unul aici:www.conquiztador.ro sau com, nu mai stiu exact! Nu sunt neaparat teste insa intrebari de cultura generala da!

5 răspunsuri:
| SickOfWriting a răspuns:

Eu stiu un site cu teste de personalitate dar este in engleza : www.blogthings.com sper sa-ti placa(eu le ador).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

www.clopotel.ro sau cauta pe google "teste online".

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test despre caine? eu am acasa un test de intligenta pentru caine p care il pai face cu usurinta. contacteaza-ma in privat si ti-l trimit.