| anonim_4396 a întrebat:

Cainele acesta este un Yorkshire Terrier sau m-a mintit proprietarul de la care l-am >cumparat?---

http://www.facebook.com/....../photo.php

7 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

E Yorkie. De ce crezi ca te-a mintit proprietarul?

| pintexim a răspuns:

Este un caine de rasa Yorkshire Terrier foarte dragut si eu am o prietena care are si sunt foarte foarte dragut

| aLeXsNs a răspuns:

Nu nu te-a minitit cainele este un Yorkshire Terrier. Are si matusa mea!

| AndreeutzaDeea a răspuns:

Arata ca un Yorkshire Terrier dar acum depinde de mai multe lucruri,dimensiuni, etc.E o poza doar cu fata, asa multe rase seamana, asa ca decat sa iti dau un raspuns de care nu sunt sigura, mai bine iti spun sincer ce gandesc.In plus mai bine ti-ar zice asta un medic veterinar care se pricepe foarte bine care il poate analiza si alte din astea decat sa primesti raspunsuri gresite.Chiar daca este de rasa sau nu tot un suflet este care te iubeste neconditionat.Succes!

| Cuky a răspuns:

Buna! Da, cainele este clar Yorkshire.Nu te-a mintit.

| carpone a răspuns:

Da este un Yorkshire Terrier nu te mintit happy

| danytza1999 a răspuns:

Nu te-a mintit este un Yorkshire Terrier am vrut si eu unul