| anonim_4396 a întrebat:

Câinele meu a mâncat bețișoare parfumate, credeți că este vreo problemă? Sunt de părere că doar va vomita în cel mai rău caz.voi ce credeți? Fundă

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar vei avea aerul mai parfumat in camera, cand va scoate vanturi sau isi va face treaba in casa... big grin

| Adry05 a răspuns:

La fel, maxim o sa vomite.

| Hammurabi a răspuns:

După câte știu eu, bețișoarele parfumate nu sunt toxice. Deci s-ar putea nici să nu vomite.
În schimb, partea bună e că atunci când se va pârțâi, nu va mai fi o problemă, va fi o plăcere... laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mult o sa il deranjeze pe la stomac si intestine, de murit nu are cum si nici de vomitat.